Beyin cerrahı uzmanı Op.Dr.Varyemez, Medigüneş’te hasta kabulüne başladı

Sağlıklı yarınlar için hastalarına her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yoluna devam eden, güçlü ve iddialı hekim kadrosuna yeni bir ismi daha ekleyen Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Mehmet Tamer Varyemez’i bünyesine kattı.

1980 Aydın doğumlu olan Varyemez, orta ve lise eğitimini İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Varyemez, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığını Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bitirdi. Meslek hayatına Burdur Devlet Hastanesi’nde başlayan Op.Dr.Varyemez, Denizli’de özel muayene ve  özel hastanede çalıştıktan sonra Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde göreve başlayıp, hasta kabulüne başladı. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Op. Dr. Mehmet Tamer Varyemez’in evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Op.Dr. Mehmet Tamer Varyemez, mikro cerrahi ile bel ve boyun fıtığı ameliyatları, lazer ile kameralı kapalı sistem bel fıtığı ameliyatları, bel daralması, omurilik sıkışması ameliyatları, bel, sırt, boyun omurga kırıkları ameliyatları, beyin kanaması ameliyatları, beyin, beyincik ve omurilik tümörleri tedavileri ilgi alanları olduğu belirtildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op Dr Seçkin Meriçeli, “Hizmet kalitesi ve hizmet hızını arttırmak adına hekim kadrosunu her geçen gün güçlendiriyoruz. Doktorumuza hoş geldiniz der başarılar diliyorum. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek en büyük amacımız Salihli halkına kaliteli ve güzel koşullarda hizmet sunmaktır” dedi.

Scroll to Top