Dr.Mammadova, Medigüneş’te hasta kabulüne başladı

Sağlıklı yarınlar için hastalarına her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yoluna devam eden, güçlü ve iddialı hekim kadrosuna yeni bir ismi daha ekleyen Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Gunay Mammadova’yı bünyesine kattı.

Hasta kabulüne başlayan İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr. Gunay Mammadova’nın diyabet (şeker), hipertansiyon, solunum yolu enfeksiyonları, romatizmal hastalıkları, tiroit, kansızlık ve kan hastalıkları, karın ve mide ağrısı, vitamin eksiklikleri ve böbrek hastalıkları, osteoporoz ve obezite mesleki tedavileri alanlarında hizmet verecek.

Uzm.Dr.Gunay-Mammadova

1991 Azerbaycan Gence şehri doğumlu olan Dr.Mammadova Üniversiteyi Azerbaycan Tıp Fakultesi’nde tamamlarken, Uzmanlık eğitimini ise Ege Üniversitesi Hastanesinde İç Hastalıkları üzerine tamamladı. Dr.Mamadova, bugün itibari ile Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op Dr Seçkin Meriçeli ise “Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp gelis?tirerek Salihli ve bölge halkına daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti ic?erisinde olmaktadır. Yeni bas?layan doktor arkadas?ımıza hos? geldiniz der, hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Scroll to Top