Medigüneş'ten spora tam destek


Tüm Haberler - Duyuru - Kampanya - Basında Biz


Medigüneş'ten spora tam destek

23 Ekim 2018, Salı
Medigüneş'ten spora tam destek
 

Güçlü hekim kadrosu ile Salihli ve bölgesine hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, Kocaçeşmespor'a forma desteğinde bulundu.

Her zaman spor ve sporcunun yanında olan Özel Medigüneş Hastanesi, Manisa Süper Amatör Küme A Grubu’nda Salihli’yi temsil eden 2 ekipten birisi olan Kocaçeşmespor’a forma desteğinde bulundu. Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Ahmet Eren, Teknik Direktör Cengiz İğneci ve futbolcularda, forma desteğinde bulunan Özel Medigüneş Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Meriçeli’ye Kocaçeşmespor forması

Teşekkür ziyaretinde Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Eren, desteklerinden dolayı Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli’ye çiçek ve plaket takdim edip, ayrıca üzerinde ismi yazılı Kocaçeşmespor forması hediye etti.  Forma desteğinden dolayı Eren’e teşekkür eden Op.Dr.Meriçeli’de plaket verdi. Kulüp Başkanı Eren, Başhekim Meriçeli’ye kulübe yapmış oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

“Başarı dolu bir sezon olsun”

Kocaçeşmespor’a sakatlıksız ve başarı dolu bir sezon dileyen Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli, hastane olarak sportif ve sosyal anlamda yaptıkları desteği bu kez Manisa Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocaçeşmespor’a yaptıklarını söyledi.  Meriçeli “Sağlık ve ekonomik yardımlarımızı, bu sezon Salihli’nin bir kulübü olan Kocaçeşmespor’un alması bizleri mutlu etmiştir” dedi. Kocaçeşmespor’a desteklerinin sadece forma desteği ile kalmayacağını belirten Başhekim Meriçeli “Bölgenin en teknolojik ve en güçlü Radyoloji tanı merkezimiz ile her türlü sportif yaralanmalarda tanı desteğimizi, ayrıca her türlü ortopedi desteğini sunacağız. Kısacası hastane olarak sporcularımızın her zaman yanında olacağız” dedi.

 

 

Kaynak: Salihli Spor  

Tüm Haberler - Duyuru - Kampanya - Basında Biz