Salihli Özel Medigüneş Hastanesi; güler yüzlü, saygılı, nitelikli, güvenilir ve tıbbi hatasız bir hizmet vermek amacıyla ileri teknolojinin tüm imkanlarından da yararlanarak 2010 yılında faaliyetine başlayan modern bir sağlık merkezidir.

Hastanemiz, gerek bölgemizin ve gerekse Salihli'nin nüfus, sosyo-kültürel dağılım, kolay ulaşım ve otopark imkanları da göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir uzman hekim kadrosuyla halkın kullanımına sunarken, tüm personelinin son derece hassas bir güven duygusuyla benimsediği "hasta merkezli üstün hizmet anlayışı" ilkesi ile çalışmakta ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen tüm yenilikleri süratle uygulamaktadır.

Medikal teknolojinin en son örneklerinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerimizde, konusunun uzmanı olan deneyimli hekimlerimiz, aşağıda yer alan branşlarda poliklinik hizmeti vermektedir.

Hastanemizde; Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahi, Plastik Cerrahi, Göz Hastalıkları, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahi (KVC), acil Anjio ve elektif Anjio, Üroloji, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimya ve Acil Servis branşlarında sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

37 uzman hekim, 4 acil servis hekimi ve 256 adet yardımcı sağlık, idari ve teknik personelin görev yaptığı Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, 24 saat kesintisiz çalışmaktadır. 6 katlı ve 8600 m² kullanım alanına sahip olan hastanemizde 33 poliklinik, 1 Anjiyo Salonu, 1 'i KVC olmak üzere 5 adet ameliyathane ve 1 adet doğumhane bulunmaktadır. Tam donanımlı 6 adet KVC, dahili ve cerrahi yoğun bakım; 5 yataklı KVC yoğun bakım, 5 yataklı kroner yoğun bakım, 12 yataklı 3.seviye dahili yoğun bakım, 8 yataklı 2.seviye dahili yoğun bakım, 6 küvöz'den oluşan 3.seviye Yeni Doğan yoğun bakım servislerimiz mevcuttur. 114 hasta yatak kapasitesi olan hastanemizde özel hasta odalarımızda ise banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı, klima gibi her türlü konfor düşünülmüş olup kusursuz bir sağlık hizmeti verilmesi amaçlanmıştır.

Hastanemizde yüksek kalitede görüntüleme hizmeti sunmak amacı ile 2 adet (MR) magnetik rezonans, bilgisayarlı spiral tomografi ( 0.5 mm'lik 64 kesit alabilen) , mamografi, 2 adet digital direkt röntgen, 4 adet renkli doppler ultrasonografi, 1 adet efor ünitesi gibi cihazlardan alınan imajlar, dijital ortamda (PACS) tüm hekimlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi "sağlık, güven ister" sloganı ile tıbbi, fiziki ve teknolojik altyapısını güçlendirerek sağlıklı yarınlara katkıda bulunmaya devam edecektir.

 

Özel Salihli Güven Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Kadrosu

Op.Dr.Bekir Yasa

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Prof.Dr.Ragıp Özkan

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Op.Dr.Selçuk Tıraş

 

Yönetim Kurulu Üyesi

 

Hastane Yönetimi

Op.Dr.Seçkin Meriçeli

 

Başhekim

Uzm.Dr.Ayfer Tıraş

 

Başhekim Yardımcısı

Op.Dr.Çetin Sözal

 

Başhekim Yardımcısı

Uzm.Dr.Hüseyin Tunar

 

Başhekim Yardımcısı

Uzm.Dr.Erdinç AKTAŞ

 

İşletme Müdürü

Dr.Canbulat Onuş

 

Genel Koordinator

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz;
Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.

Vizyonumuz;
Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

 

Anlaşmalı Kurumlar

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU

ACE EUROPEAN SİGORTA

AK SİGORTA

ALLİANZ SİGORTA

ANKARA SİGORTA

AXA SİGORTA

ERGO SİGORTA

EUREKO SİGORTA

FIBA SİGORTA

FORTİS SİGORTA

GENERALİ SİGORTA

SÜNEŞ SİGORTA

HALK SİGORTA

HDI SİGORTA

TÜRKİYE İŞ BANKASI

PROMED SİGORTA

SBN SİGORTA

SOMPO SİGORTA

YAPIKREDİ SİGORTA

ZİRAAT SİGORTA

 

İnsan Kaynakları

İş Başvuru Formu için Tıklayınız >