Medigüneş bir doktoru daha bünyesine kattı

Alanında uzman hekimleri bünyesine katmaya devam eden Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Selma Fazliç göreve başlayıp hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesi uluslararası standartlarda hizmet vererek, teknolojiyi yakından takip eden, iletişim araçlarını efektif kullanan ve bu doğrultuda sistemler geliştiren, hasta memnuniyetini ve hasta konforunu daima ön planda tutan, çalışan yönetici ve tıbbi kadrosuyla sağlıkta başarılara imza atarak Salihli halkına daha iyi hizmet vermek amacı ile çıktığı yolda uzman doktorları bünyesine katmaya devam ediyor.


Dr.Selma Fazliç kimdir?


1985 Belgrad doğumlu olan Dr.Selma Fazliç, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Dahiliye bölümünde görev yapan Fazliç,.2017 yılında ihtisasını tamamlayarak İç Hastalıkları Uzman hekim ünvanı aldı. Uzman Dr.Fazliç, 5 yıllık çalışma hayatının ardından Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde göreve başlayıp, hasta kabulüne başladı.
Hasta kabulüne başlayan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Selma Fazliç’in Şeker Hastalığı (Diabetes Mellitus), Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon, Kalp yetmezliği ve kalp ritim bozuklukları), Üst ve Alt Solunum Yolu Hastalıkları, Karaciğer, Safra Kesesi Hastalıkları Endokrinolojik (Troid, böbreküstü bezi ve hipofiz hastalıkları) ve Metobolik hastalıklar (Kolesterol, Trigliserid yükseklikleri, gut hastalığı, Obezite), Sindirim Sistemi Hastalıkları (ülser, gastrit, reflü hastalığı, inflamatuar bağırsak hastalıkları, kolitler),Kansızlık ve Kan Hastalıkları Tanı ve Tedavisi, Akut ve Kronik Böbrek Yetmezlikleri, Romatolojik Hastalıklar mesleki tedavileri alanlarında uzmanlaşmış bulunuyor. 


Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ise “Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Salihli halkına olduğu kadar çevre  ilçelerden gelen hastalarımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz.  Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top