Medigüneş, Dr.Gökpınar’ı kadrosuna dahil etti

Salihli ve bölge halkına hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Gökberk Ural Gökpınar’ı kadrosuna dahil etti.

Medigüneş Hastanesi’nde göreve başlayıp, hasta kabulüne başlayan Uzm.Dr. Gökberk Ural Gökpınar’ın özellikle sağlıklı bebek ve çocuk gelişiminin takibi ve desteklenmesi, yeni doğan bebek ve anne sağlığı, bronşit ve akciğer hastalıkları, kilo eksikliği, büyüme ve gelişme geriliği,besin alerjileri ve alerjik durumları, ve ergenlik hastalıkları, çocukluk çağının ateşli hastalıkları konuları üzerinde çalışmalar yaparak mesleki ilgi alanları olduğu öğrenildi.

Hastanenin eksik kadrolarını tamamlamak için çalıştıklarını belirten Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli, Salihli ve bölge halkına en üst seviyede hizmet vermeye bölgenin en çok ihtiyaç duyduğu branşlarda hastaların hekim seçme hakkını sonuna kadar kullanabilecekleri sayıda uzman hekim bulundurmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Op.Dr.Meriçeli “Sağlıkta kaliteyi artırmak ve vatandaşlara bu konuda gerekli hizmeti vermek gayreti içerisindeyiz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Uzm.Dr. Gökberk Ural Gökpınar kimdir?

1989 yılında Adana’da dünyaya gelen Dr.Gökpınar, İlköğretimi Kilis Mehmet Döğme İlköğretim okulunda, Orta öğrenimimi Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi’nde tamamladı. Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Gökpınar, uzmanlık eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları’nda tamamladı. İstanbul’da Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde meslek hayatına başlayan Gökpınar, daha sonra Alaşehir Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Gökpınar’ın evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Scroll to Top