Op.Dr.Hakan Coşkun

Medigüneş gücüne güç katmaya devam ediyor

Sağlık alanında birçok branşta hizmet veren, sahip olduğu hekim kadrosu ve kalp merkeziyle bölgenin en güçlü hastaneleri arasında yer alan Özel Medigüneş Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hakan Coşkun göreve başlayıp, hasta kabulüne başladı.

Uluslararası standartlarda hizmet vererek, teknolojiyi yakından takip eden, iletişim araçlarını efektif kullanan ve bu doğrultuda sistemler geliştiren, hasta memnuniyetini ve hasta konforunu daima ön planda tutan, çalışan yönetici ve tıbbi kadrosuyla sağlıkta başarılara imza atarak Salihli halkına daha iyi hizmet vermek amacı ile çıktığı yolda uzman doktorları bünyesine katmaya devam eden Özel Medigüneş Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hakan Coşkun’u kadrosuna dahil etti.


Kardiyoloji Uzm.Dr.Coşkun’un klinik   uygulamalarında koroner anjıyografi, ptca stent, periferik anjıyografi ve ptca -stentleme, girişimsel elektrofizyolojik, kardiyak pace  ekokardiyografi, transözafajıyal ekokardiyografi, stres ekokardiyografi mesleki ilgi alanları olduğu öğrenildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ise “Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Salihli halkına olduğu kadar çevre  ilçelerden gelen hastalarımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz.Özel Medigüneş hastanesi Kalp Merkezi 7 gün 24 saat vaka ayırt etmeksizin her türlü hastayı kabul edebilen uzman hekim kadrosu, teknik alt yapı, kesintisiz malzeme ve yetişmiş sağlık personeli ile her an göreve hazır olan bir merkezdir. Sağlıklı kalpler için yola çıktık, kalp kazanmak bizim işimizdir. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Uzm.Dr.Hakan Coşkun kimdir?

1985 Malatya doğumlu olan Coşkun, ilk orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamladı. Üniversite eğitimini Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Coşkun, Sağlık Bakanlığı’nda Acil’de Pratisyen hekim olarak görev yaptı.Kardiyoloji uzmanı olarak Bingöl Devlet Hastanesinde görev yapan Coşkun, daha sonra Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kahramanmaraş da özel bir hastanede görev yaptı. Coşkun’un evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Scroll to Top