Medigüneş, Op.Dr.Merih Yılmaz’ı kadrosuna dahil etti

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratma hedefi ve Salihli halkına daha iyi hizmet vermek amacı ile çıktığı yolda uzman doktorları bünyesine katmaya devam ederek Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Merih Yılmaz’ı kadrosuna dahil etti.

1974 yılında Muğla’da dünyaya gelen Op. Dr. Merih Yılmaz, ilkokulu İlköğretim Okulu’nda, liseyi Muğla Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Tıp eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde tamamlayan Op.Dr.Yılmaz, ilk görev yeri olan Ağrı Taşlıçay Yukarıdüzmeydan Sağlık Ocağında pratisyen hekim olarak göreve başladı.

Sonrasında sırası ile Eskişehir Sivrihisar Devlet Hastanesi Acil Servisi ve Eskişehir İl Ambulans Servisi’nde görev yapan Op.Dr.Yılmaz, Hacettepe Üniversitesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlık Eğitimini tamamladı. Iğdır Devlet Hastanesi ve Denizli Devlet Hastanelerinde kalp ve damar cerrahisi uzmanı olarak görev yapan Op.Dr.Yılmaz 2014 yılında devlet memurluğundan istifa ederek özel bir hastanede göreve başladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Op.Dr.Yılmaz, Ağustos ayı itibariyle Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Medigüneş Hastanesi’nde hizmet vermekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Op.Dr. Merih Yılmaz “Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde basılmış bilimsel makalelerim mevcut. Kalp Cerrahisi açısından özel ilgi alanlarım koroner arter bypass cerrahisi, aort cerrahisi, kalp kapak cerrahileri, mitral kapak onarımı ve minimal invaziv kapak cerrahileridir. Akademik çalışmalarıma devam etmekteyim” dedi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli ise “Dünyanın en kutsal görevleri arasında yer alan sağlık hizmetini üstün kalite ile buluşturan Özel Medigüneş Hastanesi, sağlıkla gülümseyerek, modern standartlarda bir yaşam sürmesi için görevini layıkıyla yerine getirmeyi yegane amacı saymaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile ailenizden biri ve yaşam dostunuz olmak için hizmetinizdeyiz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Scroll to Top