Candela, GentleMAX PRO Medigüneş 'de
GentleMAX PRO ile Daha Az Ağrı ve Daha Az Seans

GentleMax PRO, Alexandrite dalga boyu ve Nd:YAG dalga boyu' nun tek bir ünitede birleştirildiği bir Lazer sistemidir. En kalıcı epilasyon uygulamaları ve vasküler lezyon tedavilerini sağlayan sistem olarak kabul görmüştür.

Uygulama Alanı:
Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde%90' a varan başarı
Pigment Lezyonlar: Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar
Vasküler Lezyonlar: Hemanjioma, telanjiyektazi
Non-Ablatif Cilt Gençleştirme: Kırışıklık gidermeBotoks derideki kırışıklıkları 4-6 ay süre ile yok etmek amacıyla uygulanan bir işlemdir.

Clostridium Botulinum adlı bir bakteriden elde edilen botoks; sinirlerden kaslara olan elektriksel iletiyi bloke ederek, kasın geçici olarak fonksiyonunu kaybetmesini sağlar. Kas kasılamadığı için ciltte oluşan kırışıklıklar azalır veya yok olur.

Botoks maddesi çok ince uçlu özel iğnelerle kas içine enjekte edilir. İşlemin Uygulama süresi 10-15dk.dır. Kişi uygulamadan hemen sonra normal iş hayatına devam edebilir. Etkisi uygulamadan 4-7 gün sonra başlar.

Dolgu uygulaması yaş ve güneş hasarı ile ortaya çıkan kırışıklıkları azaltmak ve yüzü yeniden şekillendirmek için uygulanan bir işlemdir. Hyaluronik asit en çok kullanılan dolgu maddesidir, normalde insan vücudunda doğal olarak bulunur.

Fakat zamanla vücudun hyaluronik asit üretmesi azalır. Hyaluronik asit yüksek su tutma özelliği sayesinde cildin nemli kalmasını sağlar . İşlem yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir.Dolgu uygulamalarının kalıcılık süresi 6-12 ay arasında değişmektedir.Özellikle burun kanatlarından dudak kenarlarına doğru uzanan çizgilere (nazolabial çizgiler ) , dudak etrafındaki çizgilere ,kaş arasında derin çizgilere , dudak kalınlaştırmada ,yanak ve göz altlarındaki olukların tedavisinde kullanılabilir.

Ultracel ses dalgaları kullanılarak cilt altı dokularda kolajen üretimini tetikleyen , bu sayede deride sıkılaşma ve gerilme yaratan bir tedavi tekniğidir.Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı kadar yüksek bir ses enerjisi kullanılır.

Ultracel yüz hacmini küçültme , çene bölgesinde, çene altı, gıdı bölgesinde gevşeklik sarkma ,yanaklardaki sarkmayı düzeltme , gözaltı torbalanmaları , boyun ve dekolte bölgesinde kırışıklık ve sarkma tedavilerinde kullanılır. Uygulama 45-60 dakika arası sürer.Uygulama sırasında deri yüzeyi etkilenmez , dolasıyla işlem sonrası kişi günlük hayatına devam edebilir. Uygulama sonrasında hemen bir değişiklik başlasa da asıl etki 90 gün sonra ortaya çıkar.