Medigüneş Hastanesi 13 yaşında!

Sağlık sektöründe bölgenin saygın sağlık kurumları arasında yer alan, modern cihazlarıyla bölge halkına hizmet veren ve birbirinden önemli ameliyatlara imza atan Özel Medigüneş Hastanesi, 13.yaşını yemekli etkinlikle kutladı.
2010 yılından bu yana tecrübeli, dinamik ve deneyimli hekim kadrosuyla Salihli ve bölge halkına hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi 13 yaşına girdi. Özel Medigüneş Hastanesi’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle Elf Restaurant’ta gerçekleştirilen gecede, hastane çalışanları hem eğlendi, hem de stres attı.

“Salihli’de olmaz denilenleri yaptık”

Özel Medigüneş Hastanesi’nin 13.kuruluş yemeğinde konuşan Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli, hastane olarak 12.yılını bitirip 13.yılına girdiklerini söyledi. “Zor günler geride kaldı” diyen Başhekim Meriçeli “Pandemi döneminde herkes hastalardan korkarken, hepiniz bu süreçte Medigüneş Ailesi olarak hastalara şifa olmak için korkmadan çok ciddi hizmet verdiniz. Hepinize bu özverili çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi. Hem kadro hem de ekipman olarak daha da güçlendiklerini belirten Meriçeli “Kurum olmak, aile olmak kolay değil. 12.yılını bitirip, 13.yılına bastığımız bu günlerde Salihli’de olmaz denilenleri yaptık. Yapılması gerekenlerin bir üstüne çıkardık. Bunu hep birlikte başardık. Hep birlikte daha nice on üç yıllara ve başarılara daha nice yılları kutlamak olsun” diye konuştu.

13.yıl pastası kesildi

13.yıl pastasını hastane yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kesen Özel Medigüneş Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Bekir Yasa, hizmette 13 yıla ulaşmanın haklı gurur ve onurunu yaşadıklarını vurgulayıp, hedefleri doğrultusunda çalışanları ile birlikte ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.

Hediye çekilişi yapıldı

Konuşmaların ardından belirlenen çekilişle 10 küçük altın verilirken, çekilişle ayrıca 15 çalışana hediye çeki verildi. Talihli personelin ödüllerini ise hastane ortakları verirken, kutlama yemeği canlı müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Scroll to Top