Medigüneş’te yeni Kardiyoloji Uzmanı göreve başladı

Kardiyoloji Uzmanı Uzman Doktor Mehmet Hasan Özdil, Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nin güçlü hekim kadrosu arasındaki yerini alarak hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Uzman Doktor Mehmet Hasan Özdil, 1987 yılında Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde doğdu. İlkokulu Yüksekova Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini Yüksekova Lisesi’nde tamamlayan Özdil, üniversite eğitimini ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2011 yılında tamamladı. 3 yıl aile hekimi olarak yapan Özdil, daha sonra Yüksekova Devlet Hastanesi acil servis ve başhekim yardımcılığı görevi yaptı. 2018 yılında Marmara Üniversitesi’nde uzmanlığını alan Uzman Doktor Özdil, 2018-2023 yılları arasında Muş Devlet Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yaptı. Uzman Doktor Özdil, Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Salihli  halkına olduğu kadar çevre ilçelerden gelen hastalarımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz. Aramıza yeni katılan Kardiyoloji Uzmanı Uzman Doktor Mehmet Hasan Özdil’e görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Scroll to Top