Medigüneş Hastanesinden 100. açık kalp ameliyatına kutlama

Salihli Medigüneş Hastanesi yaptığı 100.cü açık kalp ameliyatı dolayısıyla kutlama düzenledi.

Hastane içerisinde açık kalp ameliyatı geçirmiş hastaların ve Medigüneş Hastanesi Kardiyoloji bölümü doktorları Uzm. Dr. Hüseyin Tunar, Uzm. Dr. İbrahim Susam ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümü doktorları Opr. Dr. Ahmet özdemir, Opr. Dr. Şekip Kazım çelik ile kardiyoloji bölümünün ekip olarak katıldığı kutlamada konuşan hastane başhekimi Opr. Dr. Seçkin Meriçeli, “Ekibimiz yüzümü hiç kara çıkarmadı. Bölgede kardiyoloji bölümündeki eksiklik hissediliyordu. Biz şu an da ulaşılabilir standartlarda bu işi yapıyor olmamız ve bu eksikliği gidermiş olmamız bizi mutlu etti. Kardiyoloji alanında ki ameliyatlarımızı dünya standartlarında yapmamız bizleri gururlandırıyor. Ekibimizle hastalarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Kutlama konuşmasını gerçekleştiren Opr. Dr. Şekip Kazım çelik, “Hastanemizde ekip olarak iyi bir ortam yakaladık. 100. açık ameliyatımızı gerçekleştiriyoruz. Hastalarımızın sağlığına kavuşması bizi hem mutlu ediyor hem de bundan dolayı da gurur duyuyoruz. Yapılan 100. açık kalp ameliyatının yanında ekibimiz ile birlikte 1500 koroner anjiyo gerçekleştirdik. Bu çok ciddi bir rakam. Bu başarıyı yakalamak bizim için de güzel bir şey oldu” dedi.

Kardiyoloji doktorlarından Uzm. Dr. Hüseyin Tunar ekip olarak yaptıkları bu başarıdan dolayı mutlu olduklarını belirterek hastaları böyle sağlıklı karşılarında görmenin güzel bir duygu olduğunu ifade etti.

 

 

 

Kaynak: salihligazetesi.com  

Scroll to Top