Medigüneş kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Sağlık sektöründe bölgenin gelişmiş hastanelerinden olan Salihli Özel Medigüneş Hastanesi kadrosunu Diyetisyen Esra Kırlı ile güçlendirdi. Diyetisyen Kırlı, hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Diyetisyen Esra Kırlı 1994 yılında Salihli’de doğdu. Lise eğitimini Salihli Sekine Evren Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Kırlı, 2017 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Kırlı, yüksek lisans eğitimini ise Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Halk Sağlığı Anabilim dalında tamamladı.


Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Diyetisyen Esra Kırlı’nın kiloverme ve kilo kontrol programı, kilo alma ve koruma programı, Diyabetes Mellitus(şeker) hastalığında beslenme, gebelikte beslenme, emzirme döneminde beslenme, hipertansiyonda beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, tiroid hastalıklarında beslenme, polikistik overde beslenme, menopoz döneminde beslenme, adölesan(ergen) beslenmesi, bebeklik, çocukluk, ergenlik döneminde sağlıklı beslenme, karaciğer hastalıklarında tıbbi beslenme, böbrek hastalıklarında tıbbi beslenme, romatizma ve gut hastalığında tıbbi beslenme, çocukluk çağı şişmanlığı, mide-barsak hastalıklarında beslenme alanlarında hizmet sunacağı öğrenildi.


Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Sağlık ihtiyaçlarınızın tümüne anında cevap verebilecek, güvenilir alt yapısı ve güler yüz anlayışı ile Özel Medigüneş Hastanesi bünyesinde Diyetisyen Esra Kırlı ile beraber amacımız sağlınız için her zaman daha iyisini sunmaktır” dedi.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top