Özel Medigüneş Hastanesi Kula’da Tanıtım Yaptı

Salihli nin ve bölgenin en büyük özel hastanesi olan Salihli özel Medigüneş hastanesi, Kula genelinde mahalle muhtarı ve Sivil toplum Kuruluşu başkanları  ile bir araya gelerek, hastanede verilen hizmetler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 

Salihli özel Medigüneş Hastanesi  Başhekimi, Op.Dr Seçkin Meriçeli Sosyal sorumluluk kapsamında etkinliklerini sürdürdüklerini ifade ederek, Salihli ve çevresinde sağlık hizmet standardını yükseltmeye çalıştıklarını söyledi.

 

Devrim niteliğinde bir hizmete imza atacak”

 

Salihli özel Medigüneş Hastanesi olarak devrim niteliğinde bir hizmete imza atacaklarını vurgulayan Başhekim Meriçeli 2010 yılında  hizmete giren Medigüneş hastanesi 2016 yılında 6 ncı yılını doldururken Aralık 2016 dan itibaren Salihli ve bölgesinin en büyük sağlık ihtiyaçlarından birisi olan Koroner Anjio ünitesi ve Kardiyovasküler(By-pass) Merkezi bölümümüz hizmete girecek. Amacımız bölgemizde kalp ve damar hastalıklarından ölümleri en aza indirmektir” dedi.

 

Toplantıda konuşan özel Medigüneş Hastanesi kurucularından olan Genel Cerrahi uzmanı Op.Dr. Selçuk Tıraş hastanenin kuruluşundan bugüne kadar verdikleri hizmetleri ve yenilikleri anlatarak Genel Cerrahi Polikliniği olarak yeni teknolojik ekipmanlar ile halkımıza hizmet veriyoruz dedi.

 

Yapılan Toplantıda Kardiyoloji doktoru Uzman Doktor Hüseyin Tunar Kalp Damar Cerrahisi doktoru Op.Dr Ahmet özdemir yapmış oldukları sunumlarda en kısa sürede tanı ve tedavi Kalp hastalıklarında Hayat kurtarıcı olduğunu özel Medigüneş hastanesi olarak 7 Gün 24 saat Kardiyak problemlerini de her zaman halkın yanında olduklarını belirttiler.

 

Toplantıda üroloji doktoru Op.Dr Teoman Cüneyt Karataş Prostat hastalıkları tanı ve tedavisindeki özelliklerinden bahsederek Prostat hastalığının erkeklerde görülen en ciddi ölüm sebeplerinden biri olduğunu söyleyerek prostat hastalığının  çok korkulmayacak bir hastalık olduğunu tanı ve tedavisinin kolay olduğunu söyledi.

 

Toplantı sonunda konuşan özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr  Seçkin Meriçeli Bölge halkının en önemli ihtiyaçlarından birtanesini hastanemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  Hastanemizde 3 Kalp Damar Cerrahi Uzmanı 2 kardiyoloji uzmanı hizmet verecektir Ayrıca hastanemizde yeni açılacak olan 12 yataklı  yoğun bakımımızla birlikte hastalarımızın yoğun  bakım ihtiyaçlarıda karşılanmış olacaktır dedi. Meriçeli Katılımcılara teşekkür ederek yakın zamanda 114 yatağa kavuşacak olan hastanemizde daha yeni yatırımlar ile beraber kendimizi yenilemekteyiz. Bu konuda Salihli ve çevre ilçelerimizde yaşayan Halkımızın En iyi hizmeti alma hakkının olduğunu düşünüyoruz, en teknolojik ve en kaliteli hizmeti vermek açısından çalışmalarımız devam etmektedir dedi.

Toplantıya Kula Esnaf ve Sanatkarlar kredi Kefalet kooperatifi Başkanı Ali Yiğen, Esnaf Odası Başkanı Aytekin Şadan, Dericiler odası başkanı Yunus Kilimci, Tuhafiyeciler Manifaturacılar Dokumacılar odası başkanı Fehmi Yıldırım, Mahalle muhtarları ve Medigüneş Hastanesinde Görev yapan Doktorlar ve çalışanlar katıldı.

         

 

Kaynak: kulahaber.net      

Scroll to Top