Plastik Cerrahi Uzmanı Medigüneş’te göreve başladı

Güçlü hekim kadrosu ile dikkat çeken Salihli Özel Medigüneş Hastanesi bünyesinde Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Muhammet Eren Ersöz görevine başladı.

Tecrübeli, dinamik ve deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı, güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla, gerek tedavi yaklaşımları, gerek misafir hizmetleri, tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile başarılı endoskopik ve mikrocerrahi tekniklerini başarıyla gerçekleştiren Özel Medigüneş Hastanesi, güçlü hekim kadrosuna Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op.Dr.Muhammet Eren Ersöz’ü dahil etti.

Op.Dr.Muhammet Eren Ersöz

1986 yılında İzmir’de doğan Op.Dr.Ersöz, ilk, orta ve lise öğretimini İzmir’de bitirdi.2011 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Ersöz, 2017 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde ihtisasını aldı. Meslek hayatına 2017-2019 yılları arasında Bitlis Devlet Hastanesi ve 2019-2020 yılları arasında özel sektörde görev yaparak devam etti. Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde Uzman hekim olarak göreve başlayan Ersöz’ün iyi derecede İngilizce bildiği, evli ve 2 kız çocuk babası olduğu öğrenildi.

Op.Dr. Ersöz; Burun Estetiği,Meme Estetiği, Kulak Estetiği, Abdominoplasti, ,Liposuction Yağ Enjeksiyonu, Kol ve Uyluk Germe,Bişektomi, Lip Lifting, Kaza Sonrası Gelişen İzler, El, Ayak ve Yüzde Doğuştan Gelen Bozukluklar, Yanık tedavileri, Botox Uygulamaları, El Cerrahisi, Maksillofasiyel Cerrahi uygulamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği öğrenildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ”Uzman hekim kadrosu ile halkımızın sağlığını her şeyin önünde tutmaktayız. Eğitim ve deneyimleri ile her biri alanında en iyi olan hekimlerimiz, son teknolojiyi kullanarak, çağdaş altyapı ile kendilerine en elverişli ortamı sunan hastanemizde, hasta merkezli yaklaşımı, istikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolunda emin adımlarla ilerken aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Op.Dr.Muhammet Eren Ersöz

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top