Çevik, Medigüneş’te hasta kabulüne başladı

Salihli ve bölge halkına hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, hekim kadrosuna Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Murat Çevik’i kadrosuna dahil etti. Op.Dr.Çevik, hasta kabulüne başladı.

Tek kişilik doğum odaları, 3. Basamak Yeni Doğan yoğun bakım ünitesi ve güçlü hekim kadrosuyla Salihli ve bölge halkına hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, farklı branşlardaki uzman doktor sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Op. Dr. Murat Çevik’in hasta kabulüne başlamasıyla, Medigüneş Hastanesi’ndeki Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı sayısı da 4’e çıkmış oldu.

Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Op. Dr.Çevik, gebe takibi ve 4 boyutlu ultrason, ağrısız normal vajınal doğum, sezaryen, Laparoskopik operasyonlar, Vajinal operasyonlar, Sarkma ve idrar kaçırma ameliyatları,Vajinal estetik cerrahi, Laparotomik operasyonlar, İnfertilite tedavileri, HSG, Kolposkopi+biopsi işlemleri mesleki ilgi alanları olduğu belirtildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli “Aramıza yeni katılan hekim arkadaşımız ile birlikte daha güçlü bir şekilde, halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti vermek için çalışmalarımızı var, gücümüzle sürdürüyoruz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.
1986 yılı Denizli doğumlu olan Op.Dr.Murat Çevik, İlk ve orta öğrenimini Acıpayam’da, lise eğitimini ise Denizli’de tamamladı. Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Op.Dr.Çevik, meslek hayatına pretisyen hekim olarak. Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü ve Ağrı Merkez 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde başladı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde ihtisas eğitimini alan Op.Dr.Çevik, Uzman hekimlikteki mecburi hizmetini ise Şırnak Silopi Devlet Hastanesi’nde yaptı. Salihli Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 2.5 yıl görev yapan Op.Dr.Çevik’in evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Scroll to Top