Şehit annesi Medigüneş’te katarak ameliyatı oldu

2017 yılında İzmir’in Bergama ilçesinde kontrol noktasında ”dur” ihtarına uymayan sürücünün kullandığı aracın çarpması sonucu şehit olan polis memuru Nedim Öner’in annesi Dudu Koçak, sağ gözünden Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde katarak ameliyatı oldu.

İzmir’in Menemen ilçesi Koyundere Mahallesi’nde yaşayan şehit polis memuru Nedim Öner’in annesi Dudu Koçak(69), sağ gözünden az görme şikayetiyle Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Opr.Dr.Seçkin Meriçeli’ye başvurdu. Koçak’ın sağ gözünde katarak olduğu tespit edildi. Opr.Dr.Seçkin Meriçeli tarafından gerçekleştirilen operasyonun ardından Koçak’ın gözündeki katarakt problemi çözülüp, sağlığına kavuştu.

“Şehit annelerimiz bize emanet”

Her hasta gibi şehit Annesi Dudu Koçak’ında kendilerine emanet olduğunu belirten Op.Dr.Seçkin Meriçeli, “Hastamız aynı zamanda bir şehidimizin annesidir.. Şehit yakınlarına millet olarak çok şey borçluyuz. Bu bağlamda kurum olarak üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirme konusunda canı gönülden Medigüneş Hastanesi olarak hazırız. Özveri ve özenle kendisine gerekli tedavileri yapmak için her türlü ayrıntıyı göz önüne alarak hastanemizde kendisini ağırladık. Kendisine geçmiş olsun diliyorum. Bundan sonraki hayatında sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Ameliyat sonrası Polis Şehit Annesi Dudu Koçak ise “Allah hepsinden razı olsun. Beni sağlığıma kavuşturan Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Opr.Dr.Seçkin Meriçeli’ye çok teşekkür ediyorum. Bizlerle burada yakından ilgilenen hastane personeline de ayrıca çok teşekkür ediyorum” dedi.

Scroll to Top