Kaymakam Sağlam’dan Medigüneş’e ziyaret

Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Özel Medigüneş Hastanesini ziyaret etti. Kaymakam Sağlam’a, Hastane Başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ayfer Tıraş ve Başhemşire Nuray Tosun karşıladı.

Ziyarette Kaymakam Sağlam’a hastane hakkında bilgiler veren Başhekim Op.Dr.Meriçeli ,”Hastanemiz ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli uzman hekim kadrosuyla halkın kullanımına sunarken,bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen tüm yenilikleri süratle uygulamakta olup medikal teknolojinin en son örneklerini kullanmaktadır. Hastalıkların tanısını en ileri teknolojiye ait cihazlar aracılığıyla koyarak, uzman hekimlerimiz ve deneyimli personelimiz eşliğinde hastalarımızın tedavisini kusursuzca gerçekleştirerek Salihli halkına en iyi sağlık hizmetini sunmak amacı içerisindeyiz. Halkımıza her anlamda sağlık hizmeti vermek için çalışıyoruz” dedi.


Salihli Özel Medigüneş Hastanesi yetkililerine teşekkür eden Kaymakam Sağlam ise hastane ziyareti esnasında karşılaştığı, by-pass ameliyatı olmuş hasta ve hasta yakını ile görüşerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Hastane Başhekimi Op. Dr. Meriçeli, ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Sağlam’a teşekkür etti.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top