Medigüneş, Salihlili gazileri unutmadı

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, 19 Eylül Gaziler Gününde Salihlili gazileri unutmadı.


19 Eylül Gaziler Günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Salihli’de de törenlerle kutlandı. Kutlama etkinlikleri kapsamında da Salihli ve bölgesine güçlü hekim kadrosuyla hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi adına reklam ve basın danışmanı Funda Arslan ile Kurumsal Pazarlama Direktörü Haluk Kaygısız, Nevzat Aydın Başkanlığı’ndaki Türkiye Muharip Gaziler Derneği Salihli Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Arslan ve Kaygısız, gazilerle sohbet edip, günlerini kutladı.


Ziyarette Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ile hastane yönetimi ve doktorların selamlarını gazilere ileten hastane reklam ve basın danışmanı Arslan “Türk tarihinde islam öncesi ve sonrası şehitlik ve gazilik onuru vardır. Her Türk de bu onura kavuşmak için vatanı, milleti, bayrağı, milli marşı, soydaşları ve kutsal değerleri için savaşır. Çünkü milli hasletimizde olan bu duyguların, Türk ulusu ve her bireyi için vazgeçilmez bir anlamı ve önemi vardır. Türk Milleti bunun en güzel örneğini Atatürk’ün önderliğinde verilen “Kurtuluş Savaşı”nda yaşamıştır. “Ya istiklal, ya ölüm!” demiştir. Türk tarihi böylesine “kahramanlık günleri” ile doludur. Kahramanlık günlerini şehit ve gazilerimize borçluyuz. Destanlar yaratan şehit ve gaziler tek tek birer onur abidemizdir” dedi.


Arslan. Bizde Medigüneş Hastanesi olarak Dernek başkanı Nevzat Aydın, Kadın kolları başkanı Naide Ulaş ve tüm yönetim kurulunun 19 Eylül Gaziler Gününde yanlarında olmak istedik” dedi.


Ziyarette Türkiye Muharip Gaziler Derneği Salihli Şube Başkanı Nevzat Aydın’a, Özel Medigüneş Hastanesi Kurumsal Pazarlama Direktörü Haluk Kaygısız tarafından çiçek takdim edildi.

Scroll to Top