Medigüneş’ten spora tam destek

Medigüneş ten spora tam destek

23 Ekim 2018, Salı

Medigüneş ten spora tam destek

 

Güçlü hekim kadrosu ile Salihli ve bölgesine hizmet veren özel Medigüneş Hastanesi, Kocaçeşmespor a forma desteğinde bulundu.

Her zaman spor ve sporcunun yanında olan özel Medigüneş Hastanesi, Manisa Süper Amatör Küme A Grubu nda Salihli yi temsil eden 2 ekipten birisi olan Kocaçeşmespor a forma desteğinde bulundu. Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Ahmet Eren, Teknik Direktör Cengiz İğneci ve futbolcularda, forma desteğinde bulunan özel Medigüneş Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Meriçeli ye Kocaçeşmespor forması

Teşekkür ziyaretinde Kocaçeşmespor Kulüp Başkanı Eren, desteklerinden dolayı Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli ye çiçek ve plaket takdim edip, ayrıca üzerinde ismi yazılı Kocaçeşmespor forması hediye etti.  Forma desteğinden dolayı Eren e teşekkür eden Op.Dr.Meriçeli de plaket verdi. Kulüp Başkanı Eren, Başhekim Meriçeli ye kulübe yapmış oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Başarı dolu bir sezon olsun”

Kocaçeşmespor a sakatlıksız ve başarı dolu bir sezon dileyen özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli, hastane olarak sportif ve sosyal anlamda yaptıkları desteği bu kez Manisa Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocaçeşmespor a yaptıklarını söyledi.  Meriçeli Sağlık ve ekonomik yardımlarımızı, bu sezon Salihli nin bir kulübü olan Kocaçeşmespor un alması bizleri mutlu etmiştir” dedi. Kocaçeşmespor a desteklerinin sadece forma desteği ile kalmayacağını belirten Başhekim Meriçeli Bölgenin en teknolojik ve en güçlü Radyoloji tanı merkezimiz ile her türlü sportif yaralanmalarda tanı desteğimizi, ayrıca her türlü ortopedi desteğini sunacağız. Kısacası hastane olarak sporcularımızın her zaman yanında olacağız” dedi.

 

 

Scroll to Top