Medigüneş Hastanesi 8. yaşını kutladı

Medigüneş Hastanesi 8. yaşını kutladı

Salihli de sağlık alanında hizmet veren ve güçlü kadrosuyla yaptıkları çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren özel Medigüneş Hastanesi kuruluşunun 8. yıl dönümünü düzenlenen geceyle kutladı.

 

Elf Restauranta düzenlenen ve Medigüneş ailesini bir araya getiren gecede hastane yönetimi, hastane çalışanları ve aileleri Medigüneş Hastanesinin 8. yaşını birlikte kutladılar. Gecede günün önemini belirten konuşmayı hastane başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli yaptı.

 

Salihli ve çevresi için çok büyük bir iş başarıyoruz”

Gecenin açılış konuşmasını yapan, Salihli ve çevresi için büyük bir iş başardıklarını belirten hastane başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli; özellikle son dönemde ki Kalp-Damar Cerrahisi ve Koroner Anjiografi ünitesi, 3. Seviye Anestezi Yoğun Bakım gibi özellikli ünitelerin açılması ile özellikle yetenekli, kaliteli ve güvenilir bir hastanenin tüm detaylarını hastanemizde oluşturduk. çalışan ekip, personelimiz, hemşirelerimiz ile radyolojisi, yoğun bakımı fizik tedavisi ile bunlar bir bütün ve bu bütünü oluşturan sizlersiniz, sizleri canı gönülden kutluyorum ” dedi.

İlk açıldığımız güne göre çok yol kat ettik”

Konuşmasında ilk açıldıkları güne göre çok yol kat ettiklerini ifade eden Op. Dr. Seçkin Meriçeli; Nitelik ve özellikleriyle tek olan hastanemiz personelimizle ilk açıldığımız zamana göre çok yol kat ettik. İlk açıldığımızda 56 olan hasta yatağımız şu an 114 e, 165 olan çalışan personel sayımız şu an 320 kişiye ulaştı. Tüm bölümleri ile eksiksiz bir hastane haline geldik. Sizleri canı gönülden kutlar, daha nice sağlıklı huzur dolu günler dilerim” dedi.

özel Medigüneş Hastanesi ailesi 8. yaşını canlı müzik eşliğinde doyasıya kutlarken gece de yapılan çekilişle 10 şanslı çalışan küçük altın ile ödüllendirildi.

 

Scroll to Top