MEDİGÜNEŞ ve Penta arasında protokol imzalandı

Salihli nin eğitim öğretim ve sağlık sektöründe hizmet veren iki önemli kurumu arasında eğitim öğretim protokolü imzalandı. Protokolde imzayı ise Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ile Salihli Penta Akademi müdürü Cem Durak attı.

Salihli de sağlık alanında yaptığı yatırım ve başarılı çalışmalarla imza atan özel Medigüneş Hastanesi, eğitim öğretim konusunda personelinin yalnız bırakmadı. Hastane Başhekimi Op.Dr.Meriçeli, kendi kurumlarının da sağlık alanında bir eğitim kurumu olduğunu buraya gelen her personelin donanımlı bir eğitimden geçerek kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğini söyledi. Bu bağlamda kurum olarak öğretmen öğrenci ilişkisini önemsediklerini dile getiren Meriçeli, yaşam boyu öğrenmenin önemini vurgulayarak Salihli Penta Akademi ile yapılan eğitim protokolünden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Op.Dr.Meriçeli, tüm KPSS ve DGS adaylarına yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Kurumlar arası işbirliğin önemine dikkat çeken Salihli Penta Akademi müdürü Cem Durak ise amaçlarının yapılan her ortak çalışmada Salihli halkına daha iyi hizmet vermek olduğunu söyledi. Hastane ile yapılan protokolü değerlendiren Durak, 2017-18 eğitim öğretim yılında kurumlarının açtığı tüm kurslardan Medigüneş Hastanesi personeline ve birinci dereceden akrabalarına % 10 eğitim öğretim indirimi yapılacağını belirtti.

Sağlık alanında söz sahibi olan Medigüneş Hastanesi ile işbirliği yapmanın önemine vurgu yapan Durak, desteklerinden dolayı Hastane Başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli ve hastane yönetimine teşekkür etti.

 

Kaynak: salihlisektorgazetesi.com  

Scroll to Top