Medigüneş’ten Emniyet Müdürüne hoş geldin ziyareti

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli, il içi atamaları kapsamında Salihli’ye atanan ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Hastane Kurumsal pazarlama sorumlusu Haluk Kaygısız’ın yer aldığı ziyarette Op.Dr.Meriçeli “Kutsal vatanın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan milletimizin huzuru ve güvenliğii için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan’a hoş geldin ziyaretinde bulunarak kendisine ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletiyoruz” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Doğan’a hastane hakkında bilgiler aktaran Başhekim Op.Dr.Meriçeli “Konularında deneyimli uzman hekimlerden ve profesyonel kadrodan oluşan, haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veren hastanemiz bölgemizde kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi olarak en iyi yoğun bakım şartlarına sahiptir. Özellikle Kalp Damar cerrahisi yoğun bakımımız hastane içerisinde yapılan denetimlerde de sürekli en üst düzey standartlarını sağlamaktadır. Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanemiz sağlıklı yarınlar için hastalarına her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yoluna devam ederek, Salihli halkına kaliteli ve güzel koşullarda hizmet sunmak ve ekibimiz ile marka şehrimize yakışan güvenilir en iyi sağlık hizmetini sunmak amacı içerisindeyiz” diye konuştu.

İlçe Emniyet Müdürü Doğan’da ziyaretlerinden dolayı Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ve Hastane Kurumsal pazarlama sorumlusu Haluk Kaygısız’a teşekkür etti.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top