Öğrenciler Doktorluk Mesleğini Medigüneş’te tanıdı

Salihli Özel Bahçeşehir Koleji 9’uncu ve 10’uncu sınıf öğrencileri mesleki gözlem modülü kapsamında doktorluk mesleğini Salihli ve bölgesine güçlü hekim kadrosu ile hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi’nde öğrendi.

Bahçeşehir Koleji Master 6.Mesleki Gözlem Modülü kapsamında öğrenciler, hayallerini kurdukları mesleklerin uzmanları ile mesleki gözlem yaparak öğreniyor. Bu kapsamda 4 gün Özel Medigüneş Hastanesi’nde ağırlanan öğrenciler, polikliniklerde uzman doktorlar ve cerrahların yanında gözlem yaparak, hem merak ettikleri soruların cevaplarını öğrendi, hem de ileride seçeceği mesleği yakından tanıdı.


Öğrenciler adına bu ziyaretin son derece verimli geçtiğini vurgu yapan Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Öğrencilerimizin ileride yapmayı düşündükleri mesleği şimdiden tanımaları çok önemli bir adımdır. Kendilerine şimdiden öğrencilik ve meslek hayatında başarılar diliyorum” dedi. Op.Dr.Meriçeli, Bahçeşehir Koleji yönetimi de bu çalışmadan dolayı ayrıca teşekkür etti.


Öğrencilerde doktorluk mesleğini tanımaları konusunda kapılarını açarak kendilerine yardımcı olan hastane başhekimi Op.Dr.Meriçeli ile başhekim yardımcısı Op.Dr.Çetin Sözal’a plaket takdim ederek, teşekkür etti.

Scroll to Top