Şehit Anıl Eruluç’un babası Medigüneş’te Anjio oldu

Bingöl’de terör örgütü PKK tarafından Bingöl-Muş karayolu üzerinde içinde sivil askerlerin bulunduğu otobüse yönelik saldırıda şehit olan Anıl Eruluç’un babası Nevzat Eruluç, Özel Medigüneş Hastanesi’nde Anjio oldu.


Salihli’de yaşayan şehit Anıl Eruluç’un babası Nevzat Eruluç, sol uylukta morarma, ağrı hareket kısıtlılığı, düzensiz şeker, göğüs ve sağ bacak ağrısı şikayeti ile Özel Medigüneş Hastanesine İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Vedat Erten’e başvurdu. Dr.Erten tarafından yapılan muayenin ardından Eruluç’un Periferik BT anjiyosu istendi. Yapılan BT anjiyoda Eruluç’un hem kalp, hem de bacaklarındaki tüm damarların tıkalı olduğu tespit edildi. Şehit babası Nevzat Eruluç, Kardiyoloji Uzmanı Hüseyin Tunar tarafından periferik anjio amaçlı Kardiyoloji servisine yatışı yapıldı. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Tunar tarafından yapılan anjiyo sonrası Eruluç’un tıkalı olan tüm damaları açıldı.

“Ücretiniz 7 yıl önce ödendi”

Özel Medigüneş Hastanesi’nde anjio olup sağlığına kavuşan şehit babası Nevzat Eruluç, 2 kez Medigüneş Hastanesi’nde yatarak tedavi olduğunu, kendisi ile çok yakından ilgilendiğini söyledi. Anjio sonrası vezneye gittiğini anlatan Eruluç “Bana orada ücretiniz 7 yıl önce oğlunuzca ödenmiş. Sağlıklar diliyoruz” dendiğinde çok mutlu oldum. Bu vatan hepimizin. Şehit babası olmanın onur ve gururunu bana bir kez daha yaşatan Özel Medigüneş Hastanesine teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam’dan geçmiş olsun ziyareti

Özel Medigüneş Hastanesi’nde anjio olan Şehit Babası Nevzat Eruluç’a Kaymakam Levent Kılıç ve İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran tarafından geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu. Öte yandan sağlığına kavuşan Eruluç’a hastane çıkışında Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli ve doktorları Uz.Dr.Hüseyin Tunar ile Dr.Vedat Erten tarafından çeşitli hediyeler verilip, iyi yıllar dilendi.

Scroll to Top