Op.Dr.Ferdi Dönmez, Medigüneş’te hasta kabulüne başladı

Salihli’nin bilinen ve tanınan doktorlarından Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Ferdi Dönmez, Özel Medigüneş Hastanesinde göreve başladı.

Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Op.Dr.Dönmez,  kireçlenme, eklem, bel ve boyun ağrıları ile spor yaralanmalarının tedavisinde hastalarına hizmet verecek.


1979 Salihli doğumlu olan Dönmez, ilk ve ortaokulu Salihli’de, liseyi ise İzmir Maltepe Askeri lisesinde okudu. Üniversite eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Askeri Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Dönmez, ihtisas eğitimini ise Haydarpaşa GATA’da alıp, Ortopedi Uzmanı oldu. Uzman olduktan sonra yaklaşık 3 yıl Kadıköy Acıbadem Hastanesi’nde görev yapan Dönmez, 2014 yılında memleketine gelip, Salihli’de görev yapmaya başladı. Uzmanlık eğitimi öncesi ve sonrasında diz bağ yaralanmaları, menisküs yırtılmaları ile diz kireçlenmeleri konularında çalışmalarda bulundu. Op.Dr.Dönmez’in bu konularla ilgili çalışmaları yurt dışı dergilerde yer aldı. Op.Dr.Dönmez’in evli  ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.


Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Salihli halkına olduğu kadar çevre ilçelerden gelen hastalarımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz.Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Salihli Sektör Gazetesi

Scroll to Top