Özel Medigüneş Ailesinden Kaymakam Sağlam’a ziyaret

Özel Medigüneş Ailesi yeni atanan Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam’a ziyarette bulundu.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli, Başhemşire Nuray Tosun ve Kurumsal pazarlama sorumlusu Haluk Kaygısız ile birlikde Mehmet Kamil Sağlam’ı makamında ziyarette bulunarak kendisine ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.


Salihli ve bölgesine güçlü hekim kadrosu ile hizmet verdiklerini belirten Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Seçkin Meriçeli, Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam’a çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Op. Dr.Seçkin Meriçeli, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam’ı  ziyareti sırasında yaptığı bilgilendirmede; “İleri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli uzman hekim kadrosuyla halkın kullanımına sunarken, bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen tüm yenilikleri süratle uygulamakta olup medikal teknolojinin en son örneklerinin kullanıldığını,teşhis ve tedavi bölümlerimizde, konusunun uzmanı olan deneyimli hekimlerimizle vatandaşlarımıza elimizden gelen hizmetin en iyisini yapmaya çalıştıklarını anlatarak Sağlam’a yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi. 

Kaynak: Gelişen Salihli Gazetesi

Scroll to Top