Dr.Ayfer Tıraş, öğrencilere kötü alışkanlıkların zararlarını anlattı

Salihli özel Medigüneş Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Ayfer Tıraş, özel Kocatürk Okulları nın öğrencilerine kötü alışkanlıkların zararlarını anlattı.

özel Medigüneş Hastanesi ve Kocatürk Okulları işbirliği ile öğrenci ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için organize ettiği eğitim semineri okulun konferans salonunda gerçekleştirildi. Konferansa ise konuşmacı olarak Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Ayfer Tıraş katıldı.

 

Konferansta konuşan Dr.Tıraş, çocukların sigaraya başlama yaşlarının 11 yaşa kadar düştüğünü ifade etti. Bu konuda anne babalara büyük görevler düştüğünü belirten Tıraş Anne ve babaların sizlerin sağlığı için sigara içmemeleri gerektiğini artık sizler daha iyi biliyorsunuz” dedi. Dr.Tıraş, slayt gösterisi eşliğinde öğrencilere kötü alışkanlıkların zararlarını anlattı.

Amaçlarının çocukları sigara, alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkların zararlarını küçük yaşta anlatmak olduğunu vurgu yapan Kocatürk Okulları Müdürü Melih Akdaş, bu tür etkinliklerle de öğrencileri bilgilendirmeye devam edeceklerini belirtti.
Akdaş, kötü alışkanlıkların zararları konusunda Kocatürk Okulları nın öğrencilerini bilgilendiren Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Ayfer Tıraş a teşekkür edip, çiçek takdim etti.

Scroll to Top