Uzm.Dr.Onur Akın

Gastroenteroloji Uzmanı Dr.Akın, Medigüneş’te göreve başladı

Tecrübeli, dinamik ve deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı, güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla, gerek tedavi yaklaşımları, gerek misafir hizmetleri, tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile başarılı endoskopik ve mikrocerrahi tekniklerini başarıyla gerçekleştiren Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Onur Akın’ı güçlü hekim kadrosuna dahil etti.


1964 yılında Ankara’da dünyaya gelen Akın, ilkokul eğitimini Ankara’da, orta ve lise eğitimini ise Denizli’de tamamladı. Üniversite eğitimini Çukurova Tıp Fakültesinde tamamlayan Akın, İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini de aynı yerde aldı. Malatya İnönü Üniversitesi’nde yan dal ihtisasını tamamlayarak Gastroenteroloji Uzman hekim unvanını alan Dr.Akın, Denizli Devlet Hastanesi ile Konya’daki özel bir hastanede Gastroenteroloji Uzmanı olarak görev yaptı. Özel Medigüneş Hastanesi’nde göreve başlayan Dr.Onur Akın’ın evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Onur Akın’ın Endoskopi ve Kolonoskopi, mide, özafagus, pankreas, çölyak, ülseratif kolit, karaciğer, ince ve kalın bağırsak hastalıkları, Polipektomiler mesleki tedavileri alanlarında uzmanlaştığı belirtildi.

“Hastanemizde doktor kadromuzu her geçen gün güçlenmeye devam ediyoruz” diyen Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli “Bölgenin en çok ihtiyaç duyduğu branşlarda hastaların hekim seçme hakkını sonuna kadar kullanabilecekleri sayıda uzman hekim bulundurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti içerisinde olmaktadır. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top