Medigüneş 9’uncu yaşını kutladı

Sağlık kenti Salihli’de 2010 yılından bu yana “Sağlık güven ister” sloganıyla hizmet veren, güçlü hekim kadrosu ve yatak kapasitesiyle hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Özel Medigüneş Hastanesi 9’uncu yılını çalışanlarıyla birlikte özel bir etkinlikle kutladı.
Sağlık sektöründe bölgenin saygın sağlık kurumları arasında yer alan, modern cihazlarıyla bölge halkına hizmet veren ve birbirinden önemli ameliyatlara imza atan Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, 9.yaşını düzenlenen geceyle kutladı. Elf Restaurantta düzenlenen gecede 9.yıl pastası kesildi.


“Medigüneş olarak sağlık üssü haline geldik”


Özel Medigüneş Hastanesi’nin 9.kuruluş yemeğinde konuşan Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli, Medigüneş Ailesi’nin 345 kişiye ulaştığını söyledi. Op.Dr.Meriçeli “Her geçen gün yaptığımız hizmetlere bir yenisini ekleyerek Salihli’de bir sağlık üssü haline geldik. Hastanemizde yapılan tüm tetkikler, tüm cerrahi işlemler şuan bir üniversite ortamında yapılacak halde. Bunu doktorlarımız, hemşirelerimiz ve yardımcı personelimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Hastane olarak sağlık hizmetini gün be gün artırıp, daha iyi yerlere geleceklerini inandığını belirten Meriçeli “Şuan hastanemizde yılda 6 bin cerrahi müdahale yapılıp, 230 bin hasta muayene yapılmıştır. Bu sizlerin özverili çalışmaları ile geçilmiştir. Sizlerle nice mutlu yıllar geçirmek dileğiyle”


Medigüneş Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Bekir Yasa “Zaman su gibi akıp gidiyor. Bugün bizim hastane olarak doğum günümüz. 9’uncu doğum günümüz hepimize kutlu olsun” dedi.

Altınla ödüllendirildi

Almanya’da düzenlenen ‘Musical Fireworks in BadenWürttemberg’ piyano yarışmasında birinci olan minik piyanist Damla Ece Karataş’ın mini konser verdiği gecede emekli olan personele plaket verilirken, çalışan personele ise çekilişle küçük altın verildi. 9’uncu yıl pastasının kesildiği gecede talihli personelin ödüllerini ise hastane ortakları verdi. Gece canlı müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Scroll to Top