Salihli de yine bir ilk Medigüneş’te gerçekleştirildi

Kırmadan, bozmadan burun estetiği, Salihli de ilk kez özel Medigüneş Hastanesi nde gerçekleştirildi. Let Down yöntemi ile yapılan burun estetiğini ise Kulak Burun ve Boğaz Uzmanı Op.Dr.Selcan Keskin tarafından yapıldı.

Daha önce burun ameliyatı olan ancak şikayetlerinde düzelme olmayan bir hastaya özel Medigüneş Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Op.Dr.Selcan Kesgin tarafından bunun sırtını koruyucu cerrahi ile burun estetiği uygulandı.

Op.Dr.Keskin Bu yöntem sayesinde hastanın burun sırtı doğal yapısını koruyor ve burunda istenilen şekil sağlanıyor, özel keskiler kullanılan bu yöntemde bilgi ve deneyim çok ön planda yer alıyor” dedi.

Kemik kırma işlemi olmadığı için iyileşme sürecinin daha hızlı olması ve morluk ve şişliğinin çok az olmasına dikkat çeken Op.Dr.Kesgin “Dorsum koruyucu cerrahi de burun sırtına dokunduğumuzda kendi burun sırtınıza dokunuyorsunuz, yapaylık hissetmezsiniz uzun dönemdeki düzensizlikler ve istenmeyen sonuçlar oldukça az görülür. Burun kemikleri zayıflatıldığı, bozulmadığı ve birbirinden ayrılmadığı için orijinal burnumuzun yapısında bir şey kaybetmezsiniz, eskisine göre daha güzel görünen bir burun elde ederiz” dedi.

Scroll to Top