Medigüneş’e 4.kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, hekim kadrosuna Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Osman Ökmen’i kadrosuna dahil etti.


Tek kişilik doğum odaları, 3. Basamak Yeni Doğan yoğun bakım ünitesi ve güçlü hekim kadrosuyla Salihli ve bölge halkına hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, farklı branşlarda ki uzman doktor sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Op. Dr. Osman Ökmen’ın hasta kabulüne başlamasıyla, Medigüneş Hastanesi’ndeki Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı sayısı da 4’e çıkmış oldu.

Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Op. Dr.Ökmen, gebe takibi ve 4 boyutlu ultrason, ağrısız normal vajınal doğum, sezaryen, Laparoskopik operasyonlar, Vajinal operasyonlar, Sarkma ve idrar kaçırma ameliyatları,Vajinal estetik cerrahi, Laparotomik operasyonlar, İnfertilite tedavileri, HSG, Kolposkopi+biopsi işlemleri mesleki ilgi alanları olduğu belirtildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli “Aramıza yeni katılan hekim arkadaşımız ile birlikte daha güçlü bir şekilde, halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti vermek için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Op.Dr.Osman Ökmen kimdir?

1987 Mardin doğumlu olan Op.Dr. Osman Ökmen, orta ve lise eğitimini Mardin Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Op. Dr. Ökmen, Mardin Kadın doğum Hastanesinde Pratisyen Hekimlik yaptı. Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlayan Op.Dr.Ökmen, mecburi hizmetini ise Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinde tamamladı. Op. Dr. Osman Ökmen’in evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Scroll to Top