kulak burun boğaz hastalıkları

Medigüneş’te yeni KBB uzmanı göreve başladı

Kulak Burun Boğaz(KBB)Uzmanı Op. Dr.Mesut Oral, Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nin güçlü hekim kadrosu arasındaki yerini alarak hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesin’de hasta kabulüne başlayan Op.Dr.Oral, 1985 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Turgutlu Anadolu lisesinde bitiren Oral, üniversite eğitimini ise Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

Abant İzzet Baysal Eğitim ve  Araştırma Hastanesinde  ihtisasını tamamlayan Op.Dr.Oral ilk meslek hayatına ise  Kars Sarıkamış Devlet Hastanesi’nde başladı. Üç yıl görev yaptığı Sarıkamış Devlet Hastanesinde görev yapan Oral, Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde göreve başlayıp, hasta kabulüne başladı. Evli ve 1 çocuk babası olan Uzm. Dr.Mesut Oral, memleketinde görev yapmaktan ayrıca mutluluk ve gurur duyduğunu söyledi.

“Sağlınız için her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yolumuza devam ediyoruz” diyen  Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Salihli halkına olduğu kadar çevre ilçelerden gelen hastalarımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz.Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top