Medigüneş’ten yemekli kutlama

Sağlık alanında yaptığı yatırımlarla çıtayı her geçen gün yükselten Salihli özel Medigüneş Hastanesi, geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Koroner Anjio ve Kardiyovasküler Cerrahi Merkezi nin 1.yılını düzenlediği yemekle kutladı.
Salihli Bizzgara Garden de gerçekleştirilen yemeğe Medigüneş Hastanesi ortaklarının yanı sıra bölüm çalışanları, Kardiyoloji, KVC, Anestezi doktorları, bölüm sekreterleri ve servis hemşireleri ile tüm ekip çalışanları aileleriyle katıldı. Birinci yıl pastasının kesildiği geceye katılan ekip, yoğun geçen bir yılın stresini attı.

 

Yemekte konuşan Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli “Salihli ve bölgemiz için büyük bir eksiklik olan Koroner Anjio ve KVC merkezimizin açılışının 1. yılı nedeniyle bir aradayız. Böyle bir merkezin bölgemiz için eksikliğini biliyorduk. Açıldıktan sonra gördük ki böyle bir merkez Salihli için çok daha önceden açılmalıydı. çünkü koroner hastalıklarda acil durumda ilk 90 dakikadaki müdahale hayat kurtarıcıdır. Bölgemizde her gün yaklaşık 8 ile 10 arasında acil koroner anjio işlemi gerekli olmaktadır” dedi.

 

Merkez de, 1 yıl içerisinde yaklaşık bin 800 koroner anjio görüntülemesi ve 2 bin 200 anjio işlemi yapıldığını vurgu yapan Meriçeli Ayrıca 200 açık kalp ameliyatı, 50 karotis arter olmak üzere toplamda 400 kardiyovasküler cerrahi işlem yapıldı. Bu hizmetin verilmesinde başta emeği geçen doktorlarımız olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yemekte konuşan KVC doktorları Op.Dr.Şekip Kazım çelik ve Op.Dr. Ahmet özdemir ise böyle güzel bir çalışma ortamı yaratıldığı için tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti. çelik ve özdemir Halkımız için en iyisini yapmayı hedefleyen, teknolojik olarak en üst düzeyde çalışma ortamı oluşturduk. Hep beraber nice yıllar geçirmeyi diliyoruz” dedi..

Kardiyoloji doktorları Uzm.Dr.İbrahim Susam ve Uzm.Dr.Hüseyin Tunar ise 1 yıldır yoğun çalıştıklarını vurgu yaparak, ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Susam ve Tunar Kalp hastalıklarında halkımız için hem koruyucu sağlık hizmeti, hem tedavi hizmetlerinde hastanemizde yapılmayan kardiyolojik işlem neredeyse yoktur. Halkımızın her türlü kalp sorununda tedavi için hizmetinizdeyiz” dedi.

Scroll to Top