Muhtarlar ve protokol bu yemekte buluştu

Salihli’de bulunan muhtarlar, Özel Medigüneş Hastanesi ve Salihli Muhtarlar Derneği işbirliğinde muhtarlar günü dolayısıyla düzenlenen yemekte protokol üyeleriyle buluştu.

Bizim Ev Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ve muhtarların eşleriyle birlikte katıldığı yenmeğin açılış konuşmasını yapan Muhtarlar Derneği Salihli Şube Başkanı Mehmet Güler, yemeğe katılan tüm muhtarlar ve protokol üyeleri ile yemeğin düzenlenmesinde destek olan Özel Medigüneş Hastanesine teşekkür etti.  Günün anlam ve önemini belirleyen konuşmayı yapan Dernek 2.Başkanı Ayhan Gezdir ise Kamu görevini yerine getirdiklerini vurgu yaparak “Halkımızın ve devletimizin yanındayız” dedi.


Böyle özel bir günde muhtarlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Muhtarlık devlet ile vatandaş arasındaki ilk kapıdır. Sizlerde bu görevi en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz” dedi. Muhtarlara hastane hakkında genel bilgiler veren Op.Dr.Meriçeli, muhtarlara verilen Muhtarım kart ile hem indirimli hem de öncelikli hizmet verileceğini belirtti.


“Böyle anlamlı bir günde sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum” diye konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Salihli’mize hizmet yolunda sizlerle birlikte çalışıyoruz. İlk günden itibaren 102 mahallemize tüm belediye hizmetlerini götürdük ve götürmeye devam ediyoruz. Tüm muhtarlarımızın gününü kutluyor ve sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.


Muhtarların önemli bir görevi yerine getirdiğini belirten Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam ise “Vatandaşlarımızın ilk ulaştığı kişiler muhtarlarımızdır. Bizlerde bir gün değil her gün sizinle beraberiz. İnşallah daha güzel çalışmaları beraber başaracağız. Muhtarlarımızın gününü kutluyorum” diye konuştu.


Yemeğe Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Alşen, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Durmaz, Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Seçkin Meriçeli, Salihli Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güler ve muhtarlar katıldı.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top