Medigüneş, İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Süleyman Polater’i bünyesine kattı

Sağlıklı yarınlar için hastalarına her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yoluna devam eden, güçlü ve iddialı hekim kadrosuna yeni bir ismi daha ekleyen Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Süleyman Polater’i bünyesine kattı.

Hasta kabulüne başlayan İç Hastalıkları Uzmanı Uzm.Dr.Süleyman Polater’in diyabet (şeker), hipertansiyon, solunum yolu enfeksiyonları, romatizmal hastalıkları, tiroit, kansızlık ve kan hastalıkları, karın ve mide ağrısı, vitamin eksiklikleri ve böbrek hastalıkları, osteoporoz ve obezite mesleki tedavileri alanlarında hizmet vereceği öğrenildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op Dr Seçkin Meriçeli “İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Süleyman Polater, hastanemizde göreve başlamış olup, hasta kabulüne başladı. Medigüneş Hastanesi, alanında uzman hekimler ile kadromuz güçlenmeye devam etmektedir. Hasta kabulüne başlayan doktorumuza başarılar diler, ilçemiz ve hastalarımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

1987 yılında Bitlis’in Hizan ilçesinde dünyaya gelen Dr.Polater, ortaokul ve lise eğitimini Manisa Fatih Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) mezun olan Polater, uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamladı. İç Hastalıkları uzmanı olarak Muş Devlet Hastanesi’nde görev yapan Polater daha sonra bir süre Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi’nde görev yaptı. Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Polater’in evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Scroll to Top