Op.Dr.Kesgin, Medigüneş te hasta kabulüne başladı

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Selcan Kesgin, Salihli özel Medigüneş Hastanesi nde hasta kabulüne başladı.

1985 Kayseri doğumlu olan Kesgin, lise eğitimini 2004 yılında İstanbul Pertevnival Lisesi nde tamamladı. 2010 yılında Kayseri Erciyes Tıp Fakültesi nden mezun olan Kesgin, ilk olarak İstanbul, Avcılar da pratisyen hekim olarak görev yaptı. Uzmanlık eğitimini Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesinde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi nde tamamlayan Op.Dr.Kesgin, devlet hizmet yükümlülüğünü ise çorum Osmancık Devlet Hastanesi nde tamamladı.

 

Güzel burunlar oluşturmanın sevincini yaşıyorum”

özel Medigüneş Hastanesi nde hasta kabulüne başladığına değinen Op.Dr.Selcan Kesgin Klinik ve cerrahi uygulamalarımda burun deviyasyon ameliyatları, geniz eti ve bademcik ameliyatı, kulak zarı ve kulak tüpü ameliyatları, burun sinüs temizleme ve burun eti ameliyatları, kapalı göz yaşı kesesi açılması ameliyatı, kepçe kulak ameliyatı bulunmakla birlikte özellikle burun estetiği üzerinde geniş bir hasta grubuna hizmet vermekteyim. özel olarak ilgi duyduğum burun estetiğinde, en son en güncel tekniklerle hastalarımın yüz estetik analizlerini yaparak doğal görünümlü, kendilerine yakışan güzel burunlar oluşturmanın sevincini yaşıyorum” dedi.

 

 

Burnumuz önemlidir”

Yüzümüzün ortasında yer almasından dolayı burnumuz bizim için önemlidir” diyen Op.Dr.Kesgin Burun sadece nefes alan bir organ olmayıp kişiliğimizi bile şekillendirir. Burun estetiğinde en temel nokta hekim ile hastanın birbirine güven duymasıdır. Güvenin tecrübe ve bilgiyle şekillendirdiği güzel burunlar hastalarımın daha sağlıklı nefes almalarını ve kendilerine duydukları sevginin daha özgüvenli olmasını sağlamaktadır. İşimi iyi yapmanın ve hastalarımın hayatlarına olumlu etkiler bırakmanın mutluluğunu yaşamaktayım” dedi.

 

Kaynak: salihlisektorgazetesi.com  

Scroll to Top