Medigüneş gücüne güç katmaya devam ediyor

Sağlıklı yarınlar için hastalarına her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yoluna devam eden, güçlü ve iddialı hekim kadrosuna yeni bir ismi daha ekleyen Özel Medigüneş Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı Dr. Gündüz Yıldız göreve başlayıp, hasta kabulüne başladı.


Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Kardiyoloji Uzm. Dr.Yıldız’ın klinik   uygulamalarında koroner anjıyografi, ptca stent , periferik anjıyografi ve ptca -stentleme, girişimsel elektrofizyolojik ( EPS-ablasyon) , kardiyak pace (kalp pili)  ekokardiyografi, transözafajıyal ekokardiyografi,  stres (eforlu  ve ilaçlı)ekokardiyografi mesleki ilgi alanları olduğu öğrenildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli ise”Hastanemizde göreve başlayan kardiyoloji uzmanımız ile hekim kadromuz daha da güçlenmiştir.En büyük amacımız Salihli halkına kaliteli ve güzel koşullarda hizmet sunmaktır. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Dr.Gündüz Yıldız kimdir?

Özel Medigüneş Hastanesin’de göreve başlayan Kardiyoloji Uzm. Dr Gündüz Yıldız 1984 yılında Muş’un Hasköy ilçesinde doğdu. Liseyi Bursa Erkek Lisesi’nde tamamlayan Yıldız, üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Kalp Uzmanı Hekimliğini ise İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ndeki kardiyoloji ihtisasını tamamlayarak alan Yıldız, ilk meslek hayatını ise Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başladı. Daha sonra Özel Elazığ Hayat Hastanesi’nde göreve başlayan Uzman Dr.Yıldız, 1 yıllık çalışma hayatının ardından Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde göreve başlayıp, hasta kabulüne başladı.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top