MEDİGÜNEŞ muhtarlarla bir araya geldi

Salihli özel MediGüneş Hastanesi Salihli mahalle muhtarları ile Elf Restaurant & Kır Düğün Salonunda bir araya geldi.

Elf Restaurant & Kır Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıda Salihli özel MediGüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli muhtarlara hastane hakkında bilgi verirken muhtarlara verilen Muhtarım kart ile hem indirimli hem de öncelikli hizmet verileceğini belirtti.
özel Medigüneş Hastanesi hakkında muhtarlara bilgi veren özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli, Hastanemizde yeni bir değişiklik oldu isim değişikliği çoğunuz biliyorsunuz ama ben yine de bu konuyu açıklamak isterim hastanemizin ismini ilk olarak Güven Hastanesi olarak belirlemiştik fakat Ankara Güven Hastanesi olunca biz MediGüven Hastanesi olarak koymayı kararlaştırdık. Fakat 2014 yılında Hastanemize Ankara Güven Hastanesi isim ihmali davası açtı. Bizde hem Salihli den hem Ankara dan avukatlar tutarak savunmamızı yaptık ancak davayı kaybettik. Tekrardan Yargıtay a gittik ancak orada da bir değişiklik olmadı ve ismimizi MediGüneş Hastanesi olarak değiştirildik. Tabi burada isimler değil kişiler önemli bizim düsturumuzda. Hastanemiz ilk açıldığında 5610 metre kare idi bu süre zarfında hastanemizin etrafında çeşitli arsaları alarak şuanda 8600 metre kare kapalı alana ulaştı. Hastanemiz ilk açıldığı zaman 59 yatağımız vardı çeşitli zamanlar içerisinde yatak artırımları yaparak şuanda 114 hasta yatağımız var. İlk açıldığımız zaman 190 olan personel sayımız şuan 297 e ulaştı. 24 farklı branş da 37 Uzman hekim 41 hekimle hastanemiz hizmet vermektedir.” dedi.
Bölgede Koroner anjiyo eksikliği his ettikleri için kardiyoloji anjiyo ünitesini açtıklarını belirten özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli, Koroner hastalıklar toplumda sıklıkla artan hastalıklar. Ve bu hastalıklarda zamanla yarış çok önemlidir. Bu zamanla ilgili yarışta dakikalar hastanın sağlığına yada sakat kalmasına neden olabilir çünkü bir

Koroner anjiyo olayı olduğu zaman bunda süre kritiktir. Koroner hastalıklarda kritik süre 90 dakikadır bu süre geçtiği taktirde kalp kasları zayıflıyor ve kalp eski çalışma hızını kaybediyor. Onun için bu bölgenin ihtiyaçlarının en önemlisini bu büranj oluşturuyordu. Bizde Medigüneş Hastanesi olarak geçen sene adımlarımızı attık gerekli izinlerimizi alarak Salihli ye ve
bölge halkı için yatırımımız yaptık. Şubat 2017 yılında hastanemizde bu hizmet başladı. Yaklaşık 1,5 ay içerisinde 250 ye yakın anjiyo işlemi yaptık varis ameliyatları gibi ameliyatları saymıyoruz bile yani bu bölge için önemli olan bir eksikliği önemli bir kadro ile tamamladık. Bu birimimizde Uzm.Dr. Hüseyin Tunar, Uzm.Dr.İbrahim Susam, Op.Dr. Ahmet özdemir, Op.Dr. Şekip Kazım çelik doktorlarımız ile hizmet veriyoruz” dedi.
Muhtarlara verilen Muhtar kart ile idirimli ve ayrıcalıklı hizmet verileceğini ifade eden özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli, MediGüneş Hastanesi olarak bir kart basıyoruz. Bu kartlar Muhtarım kart olarak tabir ettiğimiz bir kart olacak bu kart ile siz, eşleriniz ve aynı zamanda 18 yaşını doldurmamış olan çocuklarınız hastanemizde kolaylık olsun, çabukluk olsun hem de ayakta tedavi de ve yatarak tedavilerde indirim sağlayacak.” dedi.
özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli nin konuşmasının ardından Uzm.Dr.Hüseyin Tunar, Uzm.Dr.İbrahim Susam, Op.Dr. Ahmet özdemir, Op.Dr.Şekip Kazım çelik muhtarlara kalp hastalıkları ve Koroner anjiyo hakkında bilgi verdi.

 

     

 

Kaynak: salihlitv.com  

Scroll to Top