kadın doğum hastalıkları

Op.Dr.Gülbaşaran Medigüneş’te hasta kabulüne başladı

Sağlıkta kalite ilkesiyle hizmetlerine hızla devam eden Salihli Özel Medigüneş Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. İlker Gülbaşaran’ı bünyesine kattı.

  Özel Medigüneş Hastanesi’nde hizmet vermeye başlayan Salihli’nin sevilen  doktorlarından olan Op.Dr. İlker Gülbaşaran ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da bitirdi. Üniversite ve uzmanlık hayatına da Ankara’ da devam eden Gülbaşaran. Tıp Fakültesi eğitimini 2002-2009 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

Meslek hayatına Yozgat Şefaatli Devlet Hastanesi nde başlayan Gülbaşaran uzmanlık eğitimini Türkiye’nin en önde gelen hastanelerinden biri olan Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde tamamladı.

2016 yılından beri Salihli Devlet Hastanesi’nde görev yapan Gülbaşaran’ın Salihli ile çevre ilçe ve çevre illerden de birçok hastanın takibini ve tedavisini yaptı.  Evli olan Op.Dr.İlker Gülbaşaran’ın eşininde kendisi gibi hekim olduğu öğrenildi.

Medigüneş’te hasta kabulüne başlayan Op. Dr.Gülbaşaran gebe takibi ve 4 boyutlu ultrason, ağrısız normal vajınal doğum (epidural anestezi ile), sezaryen, Laparoskopik operasyonlar( kapalı yöntem), Vajinal operasyonlar, Sarkma ve idrar kaçırma ameliyatları,Vajinal estetik cerrahi, Laparotomik operasyonlar ( açık yöntem) ,  İnfertilite ( kısırlık) tedavileri ( aşılama),  HSG ( rahim filmi),  Kolposkopi+biopsi işlemleri mesleki ilgi alanları olduğu belirtildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli ise”Hastanemizde göreve başlayan kadın doğum  uzmanımız ile hekim kadromuz daha da güçlenmiştir. En büyük amacımız Salihli halkına kaliteli ve güzel koşullarda hizmet sunmaktır. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top