Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Salih Sayhan göreve başladı.

Sağlık alanında adından sıkça söz ettiren güçlü hekim kadrosuna her geçen gün bir yenisini ekleyen özel MediGüneş Hastanesinde, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Salih Sayhan hasta kabulüne başladı.

Op.Dr. Salih Sayhan kimdir?

1976 Samsun doğumlu Op.Dr. Salih Sayhan, 1994 Bornova Anadolu Lisesi mezunu. Tıp eğitimini 2000 yılında Ege üniversitesinde tamamladıktan sonra 9 ay Artvin Hopa Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yaptı. Sonrasında 9 Eylül Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanlık eğitimimi tamamlayarak 2009 yılında hekim ünvanımı aldı. Devlet mecburi hizmet hükümlülüğünü Denizli Devlet Hastanesinde tamamladı. 8 sene Denizli de çalıştıktan sonra MediGüneş ailesine katıldı. Klinik ve cerrahi uygulamalarda, bel fıtığı, bel kayması, omur ilik kanal darlığı, omurga kırıkları skolyoz ve omurganın yıpranmasına bağlı diğer hastalıkların cerrahisii ve ayrıca mikro cerrahi yöntemle boyun fıtığı ameliyatları yapmakta.

Yüksek devirli diril ve mikroskop kullanımı ile ilgili bir İsviçre Lozan dan, 9 Eylül tıp fakültesi cerrahi laboratuvarından bir diğeri 9 Eylül üniversitesi Anatomi laboratuvarı olmak üzere 4 adet sertifikası var.

MediGüneş ailesiyle hizmet vermekten gururluyum”

9 Eylül ünv. Tıp Fakültesi Anatomi laboratuvarı şekillenmesinde ve Micro Cerrahi deseksiyonların yapılmasında katkısının olduğunu belirten Op.Dr. Salih Sayhan, Kore Seul de lazer ile bel fıtığı tedavisi eğitimi aldım. Bugüne kadar gerek beyin tümörleri gerek kazalar (travmalar) gerek bel ve boyun hastalıkları olmak üzere on bine yakın ameliyat tecrübem vardır. Bu güven ve tecrübe ile Salihli ve çevre halkına MediGüneş ailesiyle hizmet vermekten gururluyum” dedi.

Scroll to Top