Dr.Soyer Medigüneş’te hasta kabulüne başladı

Uluslararası standartlarda hizmet vererek, teknolojiyi yakından takip eden, iletişim araçlarını efektif kullanan ve bu doğrultuda sistemler geliştiren, hasta memnuniyetini, hasta konforunu daima ön planda tutan, çalışan yönetici ve tıbbi kadrosuyla sağlıkta başarılara imza atarak Salihli halkına daha iyi hizmet vermek amacı ile çıktığı yola uzman doktorları bünyesine katmaya devam eden Özel Medigüneş Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı Dr.İhsan Dinçer Soyer hasta kabulüne başladı.

Hasta kabulüne başlayan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. İhsan Dinçer Soyer’in diyabet (şeker), hipertansiyon, solunum yolu enfeksiyonları, romatizmal hastalıkları, tiroit, kansızlık ve kan hastalıkları, karın ve mide ağrısı, vitamin eksiklikleri ve böbrek hastalıkları, osteoporoz ve obezite mesleki tedavileri alanlarında hizmet verecek.


Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli “Alanlarında uzman, deneyimli ve halkımız tarafından tercih edilen hekim kadromuzla Salihli halkına olduğu kadar çevre  ilçelerden gelen hastalarımıza kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermekteyiz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.


Liseyi Uşak Orhan Dengiz Anadolu Lisesi’nde üniversiteyi Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Dr.Soyer, meslek hayatına Yozgat’ın Kadışehri hayatında başladı. Uzmanlık eğitimini ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde tamamlayan Dr.Soyer’in daha önce Kütahya Gediz Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı öğrenildi.

Kaynak: Sektör Gazetesi

Scroll to Top