Medigüneş Hastanesi güçlü hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor

Uluslararası standartlarda hizmet vererek, teknolojiyi yakından takip eden, iletişim araçlarını efektif kullanan ve bu doğrultuda sistemler geliştiren, hasta memnuniyetini, hasta konforunu daima ön planda tutan, çalışan yönetici ve tıbbi kadrosuyla sağlıkta başarılara imza atarak Salihli halkına daha iyi hizmet vermek amacı ile çıktığı yola uzman doktorları bünyesine katmaya devam eden Özel Medigüneş Hastanesi’nde Nöroloji Uzmanı Dr.Mete Uluçay hasta kabulüne başladı.

Dr.Mete Uluçay kimdir?
1986 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde dünyaya gelen Nöroloji Uzmanı Dr.Mete Uluçay 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Dr.Uluçay, Bitlis Devlet  Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra aynı ilde bir özel hastanede görev yaptı. Dr.Uluçay, Özel Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. 

Uzm.Dr.Mete ULUÇAY

Medigüneş Hastanesi’nde hizmet vermekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Uzm. Dr.Mete Uluçay  “Bundan sonraki süreçte imkanlarımız dahilinde burada yaşayan hasta ve hasta yakınlarımızın nörolojik hastalıkları ile ilgili problemlerinde en iyi hizmeti vermeyi umuyorum” dedi. Nöroloji Uzm. Dr.Uluçay’ın klinik uygulamalarında, Beyin Damar Hastalıkları (Felç), Baş Ağrısı (Migren), Epilepsi, Parkinson Hastalığı, Bunama (Alzheimer Hastalığı), EEG-EMG, Uyku Bozuklukları mesleki ilgi alanları olduğu öğrenildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli, hastanesinin eksik kadrolarını tamamlamak için çalıştıklarını söyleyerek, “İlçe halkına en üst seviyede hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlıkta kaliteyi artırmak ve vatandaşlara bu konuda gerekli hizmeti vermek gayreti içerisindeyiz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Salihli Sektör Gazetesi

Scroll to Top