Medigüneş’te iç hastalıkları uzmanı sayısı 3’e çıktı

Güçlü hekim kadrosu ile sağlık alanında Salihli ve bölge halkına hizmet veren özel Medigüneş Hastanesi nde Uzm.Dr.Savaş Aksoy un hasta kabulüne başlamasıyla birlikte iç hastalıkları uzmanı sayısı 3 e çıktı.

 

Hekim kadrosunu güçlendirmeye devam eden Salihl iözel Medigüneş Hastanesi, hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi. İç Hastalıkları Uzmanı olarak Uzm.Dr.Vedat Erten ve Uzm.Dr.Cemal Yıldız ın görev yaptığı Medigüneş Hastanesi nde Uzm.Dr.Savaş Aksoy, hasta kabulüne başladı.

1983 Akaşehir doğumlu olan Dr.Aksoy, ortaokulu Salihli Lisesi orta bölümünde, liseyi ise Halil Kale Fen Lisesi nde tamamladı. Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi nden mezun olan Dr.Aksoy, Yozgat Şefaatli Devlet Hastanesi nde pratisyen hekim olarak görev yaparken, uzmanlığını ise Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi Ana Bilim Dalı nda tamamladı. Mecburi hizmetini Gaziantep Nudağ Devlet Hastanesi nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Dr.Savaş Aksoy, 2015 yılında Yandal Uzmanlık Sınavı ile Romatoloji bölümünde uzmanlık eğitimine başladı ve 1,5 yıl Romatoloji alanında yandal uzmanlık eğitimi aldı.

 

Scroll to Top