Op.Dr.Uğur OĞUL

Medigüneş’te ‘Beyin Cerrahı’ göreve başladı

Salihli ve bölge halkına “Sağlık Güven İster” sloganıyla hizmetlerine hızla devam eden Özel Medigüneş Hastanesi hekim kadrosuna Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Uğur Oğul’u bünyesine kattı.


1979 yılında Mersin’de doğan Op. Dr. Uğur Oğul, 2004 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden mezun oldu. 2006 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığına başlayan Op. Dr. Oğul, 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri Cleveland Clinic’te eğitimine devam ederken, 2013 yılında uzmanlığını Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

Gümüşhane Devlet Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak mecburi hizmet görevini yerine getiren Op. Dr. Oğul sırasıyla Soma Özel Medigün Hastanesi, Ödemiş Devlet Hastanesi ve son olarakta Alaşehir Özel Sarıkız Hastanesi’nde görev yaparak, Manisa, İzmir ve çevre ilçelerden birçok hastayı ameliyat ederek sağlığına kavuşturdu. Op.Dr.Oğul’un evli olduğu öğrenildi

Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Op.Dr. Oğul’un, mikro cerrahi ile bel ve boyun fıtığı ameliyatları,lazer ile kameralı kapalı sistem bel fıtığı ameliyatları, bel daralması, omurilik sıkışması ameliyatları, bel, sırt, boyun omurga kırıkları ameliyatları, beyin kanaması ameliyatları, beyin, beyincik ve omurilik tümörleri tedavileri ilgi alanları olduğu belirtildi.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op Dr Seçkin Meriçeli, “Bölgenin en çok ihtiyaç duyduğu branşlarda hastaların hekim seçme hakkını sonuna kadar kullanabilecekleri sayıda uzman hekim bulundurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar dilerim” dedi.

Scroll to Top